Jak zrobić serwer Minecraft z Aternos

Jak zrobić serwer Minecraft z Aternos

Jeśli chodzi o hosting serwera minecraft dla wielu graczy, istnieje wiele opcji do wyboru. Podczas gdy wiele z najlepszych serwerów pochodzi z wysokich opłat miesięcznych, istnieją również darmowe rozwiązania. Jeśli dopiero zaczynasz i nie masz funduszy do wydania, Aternos jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Aternos to darmowa usługa hostingu serwerów Minecraft. Może pochwalić się kilkoma godnymi uwagi funkcjami, w tym automatycznymi kopiami zapasowymi i ochroną przed DDOS. Oprócz darmowej usługi, ma również doskonały zespół obsługi klienta, więc możesz uzyskać pomoc z problemami technicznymi swojego serwera. Jednak istnieją pewne wady jego oferty, zbyt.

Wśród swoich najlepszych cech, Aternos może pochwalić się ładnym wyborem modów. Możesz również korzystać z Bedrock lub edycji Java, jeśli wolisz. Nie ma żadnych ograniczeń co do liczby graczy, ani wielkości świata, który możesz stworzyć. Serwery są wystarczająco szybkie, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej szalonych graczy.

Aby założyć serwer Aternos, musisz się zarejestrować. Proces ten obejmuje utworzenie konta i zaakceptowanie regulaminu. Kiedy już to zrobisz, będziesz miał dostęp do pulpitu nawigacyjnego strony. Stamtąd możesz dostosować konfigurację swojego serwera. Ponadto, możesz zaprosić innych do swojego serwera. Kolejną zaletą Aternos jest ochrona przed DDOS, dzięki której unikniesz awarii gry, gdy wtargnie do niej fala graczy.

Chociaż może nie jest to najbardziej eleganckie rozwiązanie, serwer Aternos to świetny sposób na grę z przyjaciółmi. Jeśli masz znajomych, którzy lubią grać w gry, to jest to idealne rozwiązanie. Nie tylko możesz zaprosić ich na swój serwer, ale także możesz go zareklamować na innych serwerach minecraft multiplayer. Co więcej, ta usługa jest łatwa w użyciu. W przeciwieństwie do innych rozwiązań hostingowych, możesz uruchomić serwer za pomocą kilku kliknięć.

Jedną z innych zalet Aternos jest jego zdolność do obsługi złożoności Minecrafta. W efekcie możliwe jest posiadanie dużego, dynamicznego świata. Niestety, nie oznacza to, że można na nim grać bez przerwy. Wręcz przeciwnie, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz musiał zamknąć whitelistę i poczekać kilka minut na uruchomienie serwera.

Z drugiej strony, możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że w rzeczywistości bardzo trudno jest założyć serwer minecraft na hoście Aternos. To powiedziawszy, jest to warte wysiłku. Pomimo swoich ograniczeń, usługa ta wykonuje dobrą robotę obsługując najbardziej popularne gry na naszej planecie. Więc jeśli jesteś fanem inspirowanych voodoo blokowych łamigłówek, będziesz zadowolony, że się zapisałeś.

Na razie jednak, Aternos jest najlepiej zarezerwowany do testowania gier wieloosobowych, lub okazjonalnie jeden na jednego. Dzięki darmowej usłudze, będziesz mógł grać w swoje ulubione mody i testować nowe mody w bezpiecznym otoczeniu wspólnego serwera. Ale, jeśli chcesz bardziej prywatne doświadczenie gry, można spróbować płatnego hosta zamiast. Czy jesteś początkującym czy zaawansowanym graczem Minecraft, będziesz miał mnóstwo zabawy z serwerem Aternos.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *