Jak zrobić ramę do lustra ze styropianu

Jak zrobić ramę do lustra ze styropianu

Kiedy zastanawiasz się, jak zrobić ramę do lustra ze styropianu, możesz być zaskoczony, że odpowiedź jest prosta. W przeciwieństwie do plastikowych ram, pianka jest rozciągliwa i możesz zbudować wspaniałe lustro, które możesz powiesić na ścianie lub zabrać na zewnątrz, aby użyć go w lecie. Jest to łatwe i niedrogie do zrobienia, a nawet można dostosować rozmiar i kolor do swojego gustu.

Aby zacząć, będziesz potrzebować plandeki i lustra. Do plandeki potrzebujesz czegoś, co jest co najmniej dwa razy większe od Twojego lustra. Alternatywnie możesz użyć kartonu lub jakiejś zupy, a nawet starego pudełka po butach. Umieść lustro na plandece tak, aby było skierowane do góry.

Następnie będziesz potrzebował butelki z rozpylaczem. Dobra butelka ze sprayem będzie wystarczająco duża, aby pokryć zarówno lustro, jak i plandekę. Powinieneś również mieć trochę taśmy maskującej. Taśma maskująca powinna być użyta do przytrzymania kawałków w miejscu, dopóki klej nie wyschnie.

Na koniec będziesz potrzebował trochę farby – element ten jest rezultatem badania ekipy serwisu dzienmorza.pl. Jeśli chcesz pomalować lustro, aby dopasować je do reszty wystroju, powinieneś rozważyć użycie farby akrylowej. Zapewni to uzyskanie najlepszych rezultatów i trwałość gotowego dzieła przez wiele lat.

Jako bonus, możesz dodać trochę kaprysu malując ramę lustra. Niektóre kreatywne pomysły malowania obejmują użycie kolorowego światła neonowego, aby stworzyć aureolę wokół ramy lub owinąć faux rośliny wokół niego. Istnieje mnóstwo sposobów na udekorowanie lustra i dodanie do swojego wnętrza stylu.

Jak zrobić ramę lustra ze styropianu Lustro nie jest takie trudne, ale najpierw musisz wykonać trochę pracy przygotowawczej. Najlepszym sposobem na to jest dokładne oczyszczenie lustra. W tym czasie możesz również upewnić się, że nie pozostały na nim żadne drobiny kurzu.

Na szczęście musisz to zrobić tylko raz. Aby pomalować ramę lustra, będziesz potrzebował kilku kluczowych przedmiotów. Po pierwsze, będziesz potrzebował lustra i kilku dużych listew montażowych.

Oprócz oczywistych przedmiotów, będziesz potrzebował piły i papieru ściernego. Kolejnym elementem must have jest gruby klej. Kiedy już to zrobisz, będziesz musiał wyciąć kilka kawałków o odpowiedniej wielkości dla swojego lustra. Pamiętaj, aby zmierzyć ramę, aby upewnić się, że wycinasz odpowiednie kawałki.

Jednym z najpopularniejszych obecnie trendów we wnętrzach jest minimalizm. Lustra piankowe to dobry sposób na wprowadzenie tego trendu do domu bez rozbijania banku. Nie tylko są niedrogie, ale są łatwe do wykonania i można je powiesić w dowolnym miejscu w domu.

Stworzenie lustra, które nie tylko będzie najlepiej wyglądało w Twoim domu, ale również będzie najbardziej funkcjonalne i użyteczne to zadanie, które można wykonać w krótkim czasie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *