Jak zrobić przyciągający wzrok kucyk

Jak zrobić przyciągający wzrok kucyk

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na specjalną okazję, czy po prostu chcesz wyglądać bardziej stylowo, przyciągający wzrok kucyk jest świetnym sposobem na uwydatnienie Twojej fryzury. Te stylizacje są idealne dla każdej kobiety o długich lub krótkich włosach i mogą być noszone wszędzie, od siłowni po spotkanie przy lunchu i wieczorne wyjście.

Upięcia z chustą na głowie

Chusta na głowę może sprawić, że nawet najprostsza fryzura będzie wyglądała fantazyjnie i szykownie, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w wydarzeniu, czy po prostu chcesz trzymać włosy z dala od twarzy. To także fantastyczny sposób na dodanie koloru do swojego wyglądu. Możesz wybierać spośród wielu różnych wzorów, nadruków i kolorów, aby znaleźć najlepsze dopasowanie do swojej fryzury.

Podwójny kucyk

Jeżeli masz ciasnego kucyka, ale chcesz dodać mu objętości, spróbuj zrobić dwa kucyki zamiast jednego. Dzięki temu uzyskasz większą objętość w środku i ukryjesz ewentualne zwisanie włosów, które mogłoby się zdarzyć przy użyciu tylko jednej gumki – pomysł na ten fragment jest zaczerpnięty ze strony Kącik kulinarny.

Wyploty

Jeżeli Twoje włosy są krótsze lub masz delikatne włosy, wyplot jest idealnym rozwiązaniem dla odważnej fryzury z kucykiem. To świetny sposób, by Twoja grzywa wydawała się grubsza i dłuższa, a także by dodać kontrastu, który sprawi, że wszystkie oczy będą zwrócone na Ciebie.

Możesz poprosić swojego stylistę o ułożenie wiązek w teksturowany tył lub po prostu o stworzenie miękkiego przodu. Możesz również poprosić o dodanie do tej fryzury długiej grzywki, która sprawi, że kucyk będzie wydawał się jeszcze bardziej glam i dramatyczny.

Skręcone loki

Jeżeli masz naturalnie proste włosy, skręcenie ich na boki sprawi, że Twój kucyk będzie wyglądał seksownie i wyrafinowanie. Ta fryzura jest szczególnie popularna wśród kobiet o grubszych włosach i jest fantastycznym wyborem na formalne okazje, takie jak bal czy wesele.

Dodanie warkoczy do kucyka

Jeżeli masz gęste i proste włosy, możesz zapleść je w warkocz francuski. Aby to zrobić, weź pasmo włosów z kucyka i owiń je wokół podstawy pasm. Pomoże to dodać więcej tekstury i definicji do Twojego wyglądu, a także ułatwi wyciągnięcie pasm włosów dla gładkiego wykończenia.

Zwykły grzebień może posłużyć do spięcia włosów w niskiego kucyka, dzięki czemu uzyskasz efektowny i łatwy do utrzymania wygląd. Jest to szczególnie pomocne, gdy się spieszysz i musisz wyjść z domu.

Hafciane wstążki i aksamitne kokardy

Dodanie ozdób do włosów to świetny sposób na dodanie im blasku i odrobiny szaleństwa. Ta szczególna wstążka została wpleciona w podstawę tego kucyka, co dodaje mu elegancji.

Perłowa spinka lub aksamitna wstążka nadadzą Twojemu wyglądowi luksusowego charakteru. Używając tych akcesoriów do upięcia kucyka, poczujesz się pewniej w miejscu publicznym i podkreślisz ogólny wygląd każdego stroju.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *