Jak zrobić dekoracje na Sylwestra

Jak zrobić dekoracje na Sylwestra

Jeśli planujesz imprezę z okazji Nowego Roku, istnieje wiele sposobów, aby udekorować na tę okazję. Dekoracje mogą pomóc stworzyć nastrój i atmosferę nocy, jak również dać swoim gościom zabawy, świąteczne doświadczenie. Od brokatu i konfetti do balonów i świec, istnieje wiele pomysłów DIY do wyboru.

Zegar odliczający czas jest ważnym elementem wystroju każdego spotkania sylwestrowego. Możesz kupić ozdobny zegar lub użyć takiego, który już posiadasz. Możesz też pożyczyć go od przyjaciela. Może on służyć jako przyciągający wzrok element centralny lub nawet mantelpiece. Oprócz tego, że zegar jest zabawnym sposobem na wejście w Nowy Rok, może on również służyć jako funkcjonalna dekoracja.

Możesz udekorować swój stół różnymi materiałami, takimi jak pióra, brokat i konfetti. Pióra doskonale nadają się do świątecznego, zimowego wystroju stołu. Są łatwe do znalezienia i niedrogie. Zanurz pióra w złotej farbie, aby dodać im blasku. Błysk brokatu sprawi, że pióra będą wyglądać jeszcze bardziej imponująco.

Papierowe kółka i medaliony z folii są łatwe do wykonania i mogą być włączone do Twoich dekoracji na noc. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów, np. w babeczkach, jako obrączki do serwetek na Sylwestra i jako tło dla budek fotograficznych. Papierowe serwetki mogą być również przyklejone do żarówek, aby nadać im bardziej subtelny charakter.

Inną opcją dekoracji jest girlanda z frędzli. Używając różnych wielkości świec, możesz stworzyć oszałamiający centerpiece. Alternatywnie, możesz użyć metalicznej zasłony z frędzlami jako tła dla swoich zdjęć. Pomoże Ci to stworzyć magiczną, pochodzącą z innego świata atmosferę.

Konfetti poppers to kolejny popularny element sylwestrowej uroczystości. Są one idealne do toastu o północy i mogą być świetnym sposobem na powitanie Nowego Roku. Jeśli chcesz zrobić własne, istnieje wiele zabawnych opcji dostępnych, w tym Lauren Conrad’s DIY confetti poppers. Dla bardziej niskiej partii, można stworzyć te łatwe do zrobienia balony konfetti.

Jedną z najbardziej zabawnych i ekscytujących części planowania przyjęcia jest dekorowanie przestrzeni. Istnieje wiele zabawnych, kreatywnych opcji do odkrycia, a także szeroka gama kształtów i rozmiarów do wyboru. Zacznij więc myśleć o swoich planach już teraz!

Jednym z najbardziej popularnych tematów imprez sylwestrowych jest art deco. Możesz ubrać swój stół w stylu art deco z obrusem art deco, srebrnymi serpentynami i kulą dyskotekową. Jeśli jednak wolisz bardziej stonowany wygląd, wybierz białe łodygi i suszone kwiaty, aby uzyskać centralne miejsce w stylu zen.

Jeśli masz dzieci na swojej imprezie, playdough jest zabawnym sposobem na dekorację. Dzieci uwielbiają się nim bawić i może to być świetna przysługa, którą zabiorą do domu. Dodatkowo, jest to doskonały sposób, aby pomóc gościom odliczać do końca roku.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *