Jak zrobić film na ekranie telefonu

Jak zrobić film na ekranie telefonu

Zapraszamy do lektury artykułu, który jest owocem naszego partnerstwa z izrobimyto.pl

Możesz zrobić film ekranowy na swoim telefonie z systemem Android. Można to zrobić za pomocą odpowiedniego sprzętu i oprogramowania firm trzecich. Istnieje kilka nifty aplikacje do nagrywania ekranu dostępne w sklepie Google Play. Proces jest łatwy do opanowania. Wystarczy kilka naciśnięć klawiszy i odrobina szczęścia, aby mieć do dyspozycji pełnoekranowe nagranie swojego smartfona.

Bardziej kompleksowy przewodnik wykracza poza zakres tego artykułu, ale dostępnych jest kilka aplikacji, które mogą pomóc. Większość użytkowników korzysta z Google Photos, które zawiera rejestrator ekranu wbudowany w aplikację. Chociaż nie ma dedykowanego przycisku na telefonie, można łatwo uzyskać dostęp do trybu nagrywania, przesuwając w dół na ekranie. Inną popularną opcją jest rzucanie wideo na telewizor za pomocą aplikacji Home.

Jedną z bardziej ekscytujących funkcji nowszych telefonów z systemem Android jest możliwość korzystania z ekranu do wszelkiego rodzaju rzeczy. Jest to możliwe, aby grać w gry na ekranie, strumieniowe wideo lub po prostu oglądać swój ulubiony program telewizyjny lub film. Jednakże, nie ma jednego rozmiaru pasuje wszystkie podejścia. Używanie odpowiednich aplikacji do pracy może być sztuką samą w sobie. Korzystanie z rejestratora ekranu jest jak posiadanie własnego osobistego kamerzysty. I jak się okazuje, niektóre z najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu są dostępne za darmo.

Czy chcesz stworzyć zabawne wideo z Ciebie i Twoich kumpli gier lub po prostu chcesz podzielić się swoim ekranem z bliskimi, możesz to zrobić z łatwością. Dla tych, którzy są bardziej w gatunku gier wideo, istnieje również kilka aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, które pozwalają grać w swoje ulubione tytuły na dużym ekranie. Uzyskanie jak najwięcej z ulubionych gier wideo jest najwyższym priorytetem, a możesz to zrobić w stylu z rejestratorem ekranu. Podobnie, jeśli masz w domu telewizor HD, możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy lub filmy przez telefon. Te opcje są świetne dla tych, którzy mają ograniczony czas, aby poświęcić swoje eskapady gier.

Korzystanie z najlepszych aplikacji do nagrywania ekranu lub narzędzia do pracy zapewni, że nigdy nie przegapisz chwili. Jeśli masz wysokiej klasy telefon z systemem Android, możesz nawet zrobić film ekranowy z najlepszej części swojego dnia. Niektóre z najlepszych aplikacji będą zawierały funkcje takie jak timery, nagrania głosowe i auto przechwytywanie.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *